Eker | Medya | Haberler | RENK’Lİ YÖNETİM, Eğitmen Dr. Ufuk Akın tarafından verilen “Renklerle Biz Olma” eğitimine Üst Yönetim eksiksiz olarak katıldı. Bu eğitim; etkinlik ve alıştırmaları ile programa katılan kişiler arasında ortak bir dil oluşturma, bireyler arası hoşgörü, esneklik, motivasyonu artırma ve stresle baş etme konusunda yöntemler edinmeyi amaçlamaktadır. İlki tamamlanan eğitimin ikincisi ise İstanbul’da yapılacaktır.

 , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
RENK’Lİ YÖNETİM
Üst Yönetim’in katılımıyla 26 Temmuz tarihinde Kemalpaşa Fabrika’da “Renklerle Biz Olma “eğitimi yapıldı.
2016-07-28
Eğitmen Dr. Ufuk Akın tarafından verilen “Renklerle Biz Olma” eğitimine Üst Yönetim eksiksiz olarak katıldı. Bu eğitim; etkinlik ve alıştırmaları ile programa katılan kişiler arasında ortak bir dil oluşturma, bireyler arası hoşgörü, esneklik, motivasyonu artırma ve stresle baş etme konusunda yöntemler edinmeyi amaçlamaktadır. İlki tamamlanan eğitimin ikincisi ise İstanbul’da yapılacaktır.