Eker | Medya | Haberler | EKER, BU YILDA GAZETECİLERİ UNUTMADI, Eker, objektif görünümünde özel olarak tasarlattığı ve kutlama mesajının olduğu bardak altlıklarını da meyveli süzme yoğurt kapaklarının içerisinde göndererek gazetecilere jest yaptı. Bursa'daki ulusal ve yerel gazeteleri de ellerinde kutlama pankartlarıyla ziyaret eden Eker yetkilileri gazete çalışanları tarafından sempatiyle karşılandı. "Basının halkın sesi ve ifade özgürlüğünün temeli' olarak gördüğünü söyleşen Eker yetkilileri bu göreve katkı sağlayan tüm gazeteciler gününü kutladı. , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER, BU YILDA GAZETECİLERİ UNUTMADI
Süt ve süt ürünleri sektöründeki tüketicilerini 39 yıldır tazelik ve kalite ile buluşturan Eker, 10 Ocak Gazeteciler Gününü ulusal ve yerel basını ziyaret edip, meyveli süzme yoğurt ikram ederek kutladı.
2016-02-10
Eker, objektif görünümünde özel olarak tasarlattığı ve kutlama mesajının olduğu bardak altlıklarını da meyveli süzme yoğurt kapaklarının içerisinde göndererek gazetecilere jest yaptı. Bursa'daki ulusal ve yerel gazeteleri de ellerinde kutlama pankartlarıyla ziyaret eden Eker yetkilileri gazete çalışanları tarafından sempatiyle karşılandı. "Basının halkın sesi ve ifade özgürlüğünün temeli' olarak gördüğünü söyleşen Eker yetkilileri bu göreve katkı sağlayan tüm gazeteciler gününü kutladı.