Eker | Medya | Haberler | Geleceğe en iyi ekiplerle yelken açmak istiyoruz., İlkinin İstanbul’da, İkincisinin ise Ankara’da gerçekleştirildiği eğitimlerde yöneticiler ilk gün teorik eğitim alırken, ikinci gün ise tiyatro sanatçısı ile birlikte uygulamalı eğitim yaptılar.

Birinci günün ardından tiyatro sanatçısının, çeşitli rollere bürünerek gerçekleştirdiği ikinci günde yapılan mülakatlarda keyifli anlar yaşanırken bazı rollerde yöneticilerin ter döktüğü zamanlar da oldu. Gelişen ve büyüyen Eker kadrosuna en doğru adayları kazandırabilmek için yapılan eğitimlerin üçüncüsü ise Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecektir. , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
GELECEĞE EN İYİ EKİPLERLE YELKEN AÇMAK İSTİYORUZ.
İşe alma sürecinde şirket kültürüne en uygun ve yetkinliği en iyi adayları tespit etmek amacıyla tüm yöneticiler “Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri Eğitimi” ne katıldılar.
2015-10-30
İlkinin İstanbul’da, İkincisinin ise Ankara’da gerçekleştirildiği eğitimlerde yöneticiler ilk gün teorik eğitim alırken, ikinci gün ise tiyatro sanatçısı ile birlikte uygulamalı eğitim yaptılar.

Birinci günün ardından tiyatro sanatçısının, çeşitli rollere bürünerek gerçekleştirdiği ikinci günde yapılan mülakatlarda keyifli anlar yaşanırken bazı rollerde yöneticilerin ter döktüğü zamanlar da oldu. Gelişen ve büyüyen Eker kadrosuna en doğru adayları kazandırabilmek için yapılan eğitimlerin üçüncüsü ise Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecektir.