Eker | Medya | Haberler | Krem Karamel, Eker Krem Karamel, enfes lezzetlerden birini daha sizlere sunuyor. Pratik ambalajı sayesinde rahatlıkla istediğiniz her yerde tüketebileceğiniz Eker Krem Karamel, pastörize edilerek bakterilerden arındırılmış taze sütten elde edilir. Hijyenik koşullarda, tam otomatik makineler sayesinde el değmeden üretilmiştir. Geleneksel lezzete sadık kalınarak hazırlanmasının yanı sıra, içeriğindeki süt ve yüksek besin değeri ile de kolaylıkla tercih edebileceğiniz bir üründür. Koruyucu madde veya katkı maddesi içermez. Sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Yoğun lezzeti ile tatlı keyfinizi artırır.

Enerji ve Besin Öğeleri (100g için)

Enerji (kj/kcal) : 653/156

Yağ (g) : 5,8

Doymuş Yağ (g) : 3,8

Karbonhidrat (g) : 23

Şekerler (g) : 18

Protein (g) : 3,0

Tuz (g) : 0, Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
KREM KARAMEL
Miktar: 150 g Ambalaj Tipi: Karton Koli Koli İç Adeti: 6 Ürün Barkodu: 8691316521680
Eker Krem Karamel, enfes lezzetlerden birini daha sizlere sunuyor. Pratik ambalajı sayesinde rahatlıkla istediğiniz her yerde tüketebileceğiniz Eker Krem Karamel, pastörize edilerek bakterilerden arındırılmış taze sütten elde edilir. Hijyenik koşullarda, tam otomatik makineler sayesinde el değmeden üretilmiştir. Geleneksel lezzete sadık kalınarak hazırlanmasının yanı sıra, içeriğindeki süt ve yüksek besin değeri ile de kolaylıkla tercih edebileceğiniz bir üründür. Koruyucu madde veya katkı maddesi içermez. Sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Yoğun lezzeti ile tatlı keyfinizi artırır.

Enerji ve Besin Öğeleri (100g için)

Enerji (kj/kcal) : 653/156

Yağ (g) : 5,8

Doymuş Yağ (g) : 3,8

Karbonhidrat (g) : 23

Şekerler (g) : 18

Protein (g) : 3,0

Tuz (g) : 0