Eker | Medya | Haberler | Çocuklar Eker En Tatlı Sömestr ile Kent Meydanı AVM’de çok eğlendi., Eker Süt Ürünleri ve Bursa Kent Meydanı AVM‘nin yarıyıl tatiline giren öğrenciler için hazırladığı “En Tatlı Sömestr Şenlik Alanı”, yarıyıl tatili heyecanını ikiye katladı. Sömestr tatilini renklendirmek için organize edilen; dart atma, gol kalesi, twister, çuval yarışı, sandalye kapmaca ve halat çekme gibi birbirinden eğlenceli oyunlar, öğrenciler tarafından büyük ilgi görüyor. 1 Şubat’a kadar sürecek olan yarışmalarda başarılı olan öğrenciler Eker sütlü tatlı ile ödüllendiriliyor.

 

Bursa Kent Meydanı AVM -2 çarşı katında saat 14:30-19:00 saatlerinde gerçekleşen etkinliklerde öğrenciler hem eğlenip, hem de kazandığı hediyelerin tadını çıkarıyor. , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
ÇOCUKLAR EKER EN TATLI SÖMESTR İLE KENT MEYDANI AVM’DE ÇOK EĞLENDİ.
Okulları yarıyıl tatiline giren öğrenciler için Eker Süt Ürünleri ve Kent Meydanı AVM’nin ortak gerçekleştirdiği “en tatlı sömestr haftası” yoğun ilgi görüyor. 1 Şubat’a kadar sürecek etkinlikler de öğrenciler hem tatilin keyfini çıkarıyor, hem de en tatlı hediye için birbirleri ile yarışıyor. Eğlenceli görüntülere sahne olan etkinlik alanı hiç boş kalmıyor…
2015-02-01
Eker Süt Ürünleri ve Bursa Kent Meydanı AVM‘nin yarıyıl tatiline giren öğrenciler için hazırladığı “En Tatlı Sömestr Şenlik Alanı”, yarıyıl tatili heyecanını ikiye katladı. Sömestr tatilini renklendirmek için organize edilen; dart atma, gol kalesi, twister, çuval yarışı, sandalye kapmaca ve halat çekme gibi birbirinden eğlenceli oyunlar, öğrenciler tarafından büyük ilgi görüyor. 1 Şubat’a kadar sürecek olan yarışmalarda başarılı olan öğrenciler Eker sütlü tatlı ile ödüllendiriliyor.

 

Bursa Kent Meydanı AVM -2 çarşı katında saat 14:30-19:00 saatlerinde gerçekleşen etkinliklerde öğrenciler hem eğlenip, hem de kazandığı hediyelerin tadını çıkarıyor.