Eker | Medya | Haberler | Eker’e bir kez daha İnsana Saygı Ödülü, 38 yıldır süt ve süt ürünleri sektöründe tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları nedeniyle ödüllendirildi. Türkiye genelinde adayların başvurularını en kısa sürede yanıtlayan, en çok istihdam yaratan ve en çok başvuru yapılan firmalar ödül almaya hak kazanıyor.

 

İnsan kaynaklarındaki çalışmaları ile geçen yıl Kariyer. net üzerinden 27.857 iş başvurusu alan ve yapılan başvurulara ortalama 1 gün içinde ve adaya özel olarak geri dönüşte bulunarak %99,65 oranında başarı sağlayan Eker, ikinci kez İnsana Saygı Ödülü'nün sahibi oldu.

ADAYLARA DÖNÜŞ YAPIYOR

14. İnsana Saygı Ödülleri törenine katılarak Eker adına ödülü alan Eker Süt Ürünleri A.Ş. İnsan Kaynakları Yöneticisi Elif Topaloğlu, “İnsan kaynağına verdiğimiz değer; doğru işe doğru insan seçimi ile başlayan, kariyer planlaması, gelişim projeleri, eğitim politikaları, ücretlendirme politikaları,  oryantasyon uygulamaları gibi geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Bu doğrultuda mevcut çalışanlarımızın motivasyonu ve memnuniyetine verdiğimiz önem kadar şirketimizi tercih eden adaylarında memnuniyetini önemsiyoruz. Şirketimizi tercih eden adayların başvuru sonrasındaki belirsizliklerini yok etmek adına gösterdiğimiz özenden dolayı bu ödülün daha önceki yıllarda olduğu gibi bize layık görülmesi büyük övünçtür.” diye konuştu. , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER’E BİR KEZ DAHA İNSANA SAYGI ÖDÜLÜ
Eker’e bir kez daha İnsana Saygı Ödülü Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Eker, bir kez daha en prestijli ödülün sahibi oldu.
2015-01-01
38 yıldır süt ve süt ürünleri sektöründe tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları nedeniyle ödüllendirildi. Türkiye genelinde adayların başvurularını en kısa sürede yanıtlayan, en çok istihdam yaratan ve en çok başvuru yapılan firmalar ödül almaya hak kazanıyor.

 

İnsan kaynaklarındaki çalışmaları ile geçen yıl Kariyer. net üzerinden 27.857 iş başvurusu alan ve yapılan başvurulara ortalama 1 gün içinde ve adaya özel olarak geri dönüşte bulunarak %99,65 oranında başarı sağlayan Eker, ikinci kez İnsana Saygı Ödülü'nün sahibi oldu.

ADAYLARA DÖNÜŞ YAPIYOR

14. İnsana Saygı Ödülleri törenine katılarak Eker adına ödülü alan Eker Süt Ürünleri A.Ş. İnsan Kaynakları Yöneticisi Elif Topaloğlu, “İnsan kaynağına verdiğimiz değer; doğru işe doğru insan seçimi ile başlayan, kariyer planlaması, gelişim projeleri, eğitim politikaları, ücretlendirme politikaları,  oryantasyon uygulamaları gibi geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Bu doğrultuda mevcut çalışanlarımızın motivasyonu ve memnuniyetine verdiğimiz önem kadar şirketimizi tercih eden adaylarında memnuniyetini önemsiyoruz. Şirketimizi tercih eden adayların başvuru sonrasındaki belirsizliklerini yok etmek adına gösterdiğimiz özenden dolayı bu ödülün daha önceki yıllarda olduğu gibi bize layık görülmesi büyük övünçtür.” diye konuştu.