Eker | Medya | Haberler | Eker’in 27. Bölge Dağıtım Deposu Afyonkarahisar’da Açıldı., Daha çok pazara ulaşmak için depolarını yaygınlaştıran Eker, 27. Bölge dağıtım deposunu Afyonkarahisar’a açtı. Süt ve süt ürünleri konusunda 40 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, farklı noktalarda bölge dağıtım depoları açmaya devam ederek, birkaç yıl içinde Türkiye’nin tamamına ulaşmayı hedefliyor. Türkiye’de 27 bölge dağıtım merkezinde 400 frigorifik araç ve 1500’ü aşan çalışan ile 25.000 müşteriye günlük dağıtım gerçekleştiren Eker, önümüzdeki yıllarda da farklı bölgelerde dağıtım depoları açmayı planlıyor.

1000 metrekare açık ve kapalı alan içinde,2 araç ve 6 personel ile hizmete başlayan Afyonkarahisar bölge dağıtım deposu ile Afyonkarahisar ve ilçeleri ile Uşak bölgesine hizmet verecek. Buradaki satış ve dağıtım ağını inovatif bakış açısını giderek büyüyen lojistik ve depolama hizmeti ile tamamlayan Eker, ürünlerinin dağıtımında tamamen kendi depolarından ve personelinden faydalanıyor., Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER’İN 27. BÖLGE DAĞITIM DEPOSU AFYONKARAHİSAR’DA AÇILDI.
Eker, Türkiye’deki satış ve dağıtım ağını genişletmek için ;Türkiye’deki 27. , Ege bölgesindeki 7. bölge dağıtım deposunu Afyonkarahisar’a açtı
2017-12-19
Daha çok pazara ulaşmak için depolarını yaygınlaştıran Eker, 27. Bölge dağıtım deposunu Afyonkarahisar’a açtı. Süt ve süt ürünleri konusunda 40 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, farklı noktalarda bölge dağıtım depoları açmaya devam ederek, birkaç yıl içinde Türkiye’nin tamamına ulaşmayı hedefliyor. Türkiye’de 27 bölge dağıtım merkezinde 400 frigorifik araç ve 1500’ü aşan çalışan ile 25.000 müşteriye günlük dağıtım gerçekleştiren Eker, önümüzdeki yıllarda da farklı bölgelerde dağıtım depoları açmayı planlıyor.

1000 metrekare açık ve kapalı alan içinde,2 araç ve 6 personel ile hizmete başlayan Afyonkarahisar bölge dağıtım deposu ile Afyonkarahisar ve ilçeleri ile Uşak bölgesine hizmet verecek. Buradaki satış ve dağıtım ağını inovatif bakış açısını giderek büyüyen lojistik ve depolama hizmeti ile tamamlayan Eker, ürünlerinin dağıtımında tamamen kendi depolarından ve personelinden faydalanıyor.