Eker | Medya | Haberler | Eker, marka itibarını arttırdı, Süt ürünleri sektöründe 40 yıldır faaliyet gösteren Eker, “İtibar ve Marka Değer Performans Öl-çümü” araştırmasına göre 2017 yılında gıda sektöründe marka itibarını en çok arttıran ilk üç marka arasına girdi. Marketing Türkiye’nin AKADEMETRE tarafından yapılan “İti¬bar ve Marka Değer Performans Ölçü¬mü” araştırmasını baz alarak düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” için 12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirildi. Saha araştırması sonucunda 40’ı aşkın sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran ilk üç markası belirlendi. Dördüncüsü düzenlenecek olan “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nin sonuçları 5 Ocak tarihinde Zorlu Center Raffles otelde gerçekleşecek ödül töreninde açıklanacak.

 

 , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER, MARKA İTİBARINI ARTTIRDI
Eker, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle düzenlenen ve pazarlama sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde ilk üçe girdi.
2017-12-20
Süt ürünleri sektöründe 40 yıldır faaliyet gösteren Eker, “İtibar ve Marka Değer Performans Öl-çümü” araştırmasına göre 2017 yılında gıda sektöründe marka itibarını en çok arttıran ilk üç marka arasına girdi. Marketing Türkiye’nin AKADEMETRE tarafından yapılan “İti¬bar ve Marka Değer Performans Ölçü¬mü” araştırmasını baz alarak düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” için 12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirildi. Saha araştırması sonucunda 40’ı aşkın sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran ilk üç markası belirlendi. Dördüncüsü düzenlenecek olan “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nin sonuçları 5 Ocak tarihinde Zorlu Center Raffles otelde gerçekleşecek ödül töreninde açıklanacak.