Eker | Medya | Haberler | EMEKTARLARIYLA BİRLİKTE İFTAR YEMEĞİ, Her Ramazan’da geleneksel iftar yemekleriyle bir araya gelen Eker çalışanları, bu yılda Burfaş’ın Merinos’taki sosyal tesislerinde iftarını yaptı. Mustafakemalpaşa fabrika ve Genel Müdürlük çalışanlarından oluşan toplam 305 kişinin katılımıyla gerçekleşen iftar yemeğine, Eker’in eski emektar çalışanları da davet edildi. Davete icabet eden emeklileri kapıda karşılayan Eker Genel Müdürü Ahmet Eker; emeklilerini bu yemekte görmekten dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi. Emekliler ve şimdiki Eker çalışanları buluşturan bu yemekte duygusal anlar yaşayan emekliler, Eker’in bu daveti sadece bizi değil Eker’i de onurlandıran bir davranış olduğunu söyledi. Yemekte eski anılar yâd edilirken, Mustafakemalpaşa’daki Eker’in yeni fabrikasına emekliler davet edildi. Gün sonunda eski ve yeni çalışanlar fotoğraf çektirerek ayrıldılar., Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EMEKTARLARIYLA BİRLİKTE İFTAR YEMEĞİ
Bursa’da 39 yıl önce faaliyete başlayan ve şu anda süt ve süt ürünleri sektöründe Türkiye’de faaliyet gösteren Eker süt ürünleri bu yıl iftar yemeğine emeklilerini de davet etti.
2016-06-22
Her Ramazan’da geleneksel iftar yemekleriyle bir araya gelen Eker çalışanları, bu yılda Burfaş’ın Merinos’taki sosyal tesislerinde iftarını yaptı. Mustafakemalpaşa fabrika ve Genel Müdürlük çalışanlarından oluşan toplam 305 kişinin katılımıyla gerçekleşen iftar yemeğine, Eker’in eski emektar çalışanları da davet edildi. Davete icabet eden emeklileri kapıda karşılayan Eker Genel Müdürü Ahmet Eker; emeklilerini bu yemekte görmekten dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi. Emekliler ve şimdiki Eker çalışanları buluşturan bu yemekte duygusal anlar yaşayan emekliler, Eker’in bu daveti sadece bizi değil Eker’i de onurlandıran bir davranış olduğunu söyledi. Yemekte eski anılar yâd edilirken, Mustafakemalpaşa’daki Eker’in yeni fabrikasına emekliler davet edildi. Gün sonunda eski ve yeni çalışanlar fotoğraf çektirerek ayrıldılar.