Eker | Medya | Haberler | SÜRPRİZ KAHVALTININ İKİNCİSİ ANADOLU BÖLGEYE, Anadolu Bölge’de gece boyunca çalışan depo görevlileri ve sabahın ilk ışığında çalışmaya başlayan plasiyerler için Eker İletişim Komitesi sürpriz kahvaltı düzenledi. İletişim Komitesi üyeleri, Satış Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker Güryel, Satış Grup Müdürü Salim Soytürk, Bölge Müdürü Yusuf Ulusoy, EDT Satış Müdürü İdris Seven ve Saha Satış Yöneticileri’nin de katılımıyla gerçekleşen kahvaltı depo görevlileri ve plasiyerler için sürpriz oldu.

Kahvaltılarını yapan personeller, yapılan bu jeste teşekkür ederken, her zaman bu gibi organizasyonların satış için motive edici olduğunu belirttiler.

 , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
SÜRPRİZ KAHVALTININ İKİNCİSİ ANADOLU BÖLGEYE
Eker İletişim Komitesi’nin girişimi ile başlatılan sürpriz kahvaltı etkinliği Bursa’dan sonra İstanbul Anadolu Bölgesi’nde yapıldı.
2016-09-27
Anadolu Bölge’de gece boyunca çalışan depo görevlileri ve sabahın ilk ışığında çalışmaya başlayan plasiyerler için Eker İletişim Komitesi sürpriz kahvaltı düzenledi. İletişim Komitesi üyeleri, Satış Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker Güryel, Satış Grup Müdürü Salim Soytürk, Bölge Müdürü Yusuf Ulusoy, EDT Satış Müdürü İdris Seven ve Saha Satış Yöneticileri’nin de katılımıyla gerçekleşen kahvaltı depo görevlileri ve plasiyerler için sürpriz oldu.

Kahvaltılarını yapan personeller, yapılan bu jeste teşekkür ederken, her zaman bu gibi organizasyonların satış için motive edici olduğunu belirttiler.