Eker | Medya | Haberler | Eker’in Pazarlaması Adım Adım, Doğal ve sağlıklı ürünler üreten bir süt ürünleri firması olarak, sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Eker, bu sefer ADIM ADIM üyelerinin her cumartesi Botanik parkta gerçekleştirdiği koşuya katıldı. Onlarla birlikte koşan pazarlama ekibi de ter attı. 9 Ekim tarihinde yapılacak III. Eker I Run Yol Koşusu’nun da hatırlatmasını yapan pazarlama ekibi bu koşuya ADIM ADIM ekibini davet etti. Koşu sonrası Eker’in termoform çantalarında ayran ve meyveli süzme yoğurt ikram eden pazarlama ekibi teşekkürleri kabul ederek ayrıldı.

 , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER’İN PAZARLAMASI ADIM ADIM
Eker Pazarlama ekibi her sabah elli kişiyle koşu yapan ADIM ADIM ekibi ile hem koştu hem onlara sürpriz yaptı.
2016-09-24
Doğal ve sağlıklı ürünler üreten bir süt ürünleri firması olarak, sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Eker, bu sefer ADIM ADIM üyelerinin her cumartesi Botanik parkta gerçekleştirdiği koşuya katıldı. Onlarla birlikte koşan pazarlama ekibi de ter attı. 9 Ekim tarihinde yapılacak III. Eker I Run Yol Koşusu’nun da hatırlatmasını yapan pazarlama ekibi bu koşuya ADIM ADIM ekibini davet etti. Koşu sonrası Eker’in termoform çantalarında ayran ve meyveli süzme yoğurt ikram eden pazarlama ekibi teşekkürleri kabul ederek ayrıldı.