Eker | Medya | Haberler | Eker, Manisa Bölge Dağıtım Deposunu açtı, Daha çok pazara ulaşmak için depolarını yaygınlaştıran Eker, 24. Bölge dağıtım deposunu Manisa’ya açtı. Süt ve süt ürünleri konusunda 39 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, farklı noktalarda bölge dağıtım depoları açmaya devam ederek, birkaç yıl içinde Türkiye’nin tamamına ulaşmayı hedefliyor. Türkiye’de 24 bölge dağıtım merkezinde 362 frigorifik araç ve 1380 çalışan ile 20.000 müşteriye günlük dağıtım gerçekleştiren Eker, önümüzdeki yıllarda da farklı bölgelerde dağıtım depoları açmayı planlıyor.

1000 metrekare kapalı alan içinde, 7 araç ve 9 personel ile hizmete başlayan Manisa bölge dağıtım deposu ile Manisa merkez, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Turgutlu, Salihli, Alaşehir, Selendi, ve Uşak bölgelerine hizmet verecek. Buradaki satış ve dağıtım ağını inovatif bakış açısını giderek büyüyen lojistik ve depolama hizmeti ile tamamlayan Eker, ürünlerinin dağıtımında tamamen kendi depolarından ve personelinden faydalanıyor. , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER, MANİSA BÖLGE DAĞITIM DEPOSUNU AÇTI
Eker, Türkiye’deki satış ve dağıtım ağını genişletmek için ;Türkiye’deki 24. , Ege bölgesindeki 5. Bölge dağıtım deposunu Manisa’ya açtı
2017-01-09
Daha çok pazara ulaşmak için depolarını yaygınlaştıran Eker, 24. Bölge dağıtım deposunu Manisa’ya açtı. Süt ve süt ürünleri konusunda 39 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, farklı noktalarda bölge dağıtım depoları açmaya devam ederek, birkaç yıl içinde Türkiye’nin tamamına ulaşmayı hedefliyor. Türkiye’de 24 bölge dağıtım merkezinde 362 frigorifik araç ve 1380 çalışan ile 20.000 müşteriye günlük dağıtım gerçekleştiren Eker, önümüzdeki yıllarda da farklı bölgelerde dağıtım depoları açmayı planlıyor.

1000 metrekare kapalı alan içinde, 7 araç ve 9 personel ile hizmete başlayan Manisa bölge dağıtım deposu ile Manisa merkez, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Turgutlu, Salihli, Alaşehir, Selendi, ve Uşak bölgelerine hizmet verecek. Buradaki satış ve dağıtım ağını inovatif bakış açısını giderek büyüyen lojistik ve depolama hizmeti ile tamamlayan Eker, ürünlerinin dağıtımında tamamen kendi depolarından ve personelinden faydalanıyor.