Eker | Medya | Haberler | İZMİR BÖLGEYE SÜRPRİZ KAHVALTI, Anadolu Bölge’de gece boyunca çalışan depo görevlileri ve sabahın ilk ışığında çalışmaya başlayan plasiyerler için Eker İletişim Komitesi sürpriz kahvaltı düzenledi. İletişim Komitesi üyeleri, Satış Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker Güryel, İnsan Kaynakları Direktörü Ahmet Aydın Akyol, Cep Depolar Grup Müdürü Reşat Haskan, Bölge Müdürü Yasin Haskan ve Saha Satış Yöneticileri’nin de katılımıyla gerçekleşen kahvaltı depo görevlileri ve plasiyerler için sürpriz oldu.
Kahvaltıda, boyozda ikram edilen personeller ; İzmir bölge çalışanları olarak her zaman beklediklerini ve bu etkinliğin düzenlenmesinde katkısı olanlara teşekkür ettiklerini bildirdiler., Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
İZMİR BÖLGEYE SÜRPRİZ KAHVALTI
Eker İletişim Komitesi’nin girişimi ile başlatılan sürpriz kahvaltı etkinliği Bursa ve Anadolu bölgelerinden sonra İzmir’de yapıldı.
2016-11-08
Anadolu Bölge’de gece boyunca çalışan depo görevlileri ve sabahın ilk ışığında çalışmaya başlayan plasiyerler için Eker İletişim Komitesi sürpriz kahvaltı düzenledi. İletişim Komitesi üyeleri, Satış Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker Güryel, İnsan Kaynakları Direktörü Ahmet Aydın Akyol, Cep Depolar Grup Müdürü Reşat Haskan, Bölge Müdürü Yasin Haskan ve Saha Satış Yöneticileri’nin de katılımıyla gerçekleşen kahvaltı depo görevlileri ve plasiyerler için sürpriz oldu.
Kahvaltıda, boyozda ikram edilen personeller ; İzmir bölge çalışanları olarak her zaman beklediklerini ve bu etkinliğin düzenlenmesinde katkısı olanlara teşekkür ettiklerini bildirdiler.