Eker | Medya | Haberler | SAHA SATIŞ YÖNETİCİLERİ’NE ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ, Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı Ebru Demirci tarafından  Saha Satış Yöneticileri’ne verilen eğitimin amacı; zamana ve hayata daha doğru bir bakışla ve doğru tekniklerle yaklaşarak, daha etkin sonuç üreten çalışma alışkanlıkları yaratmak, verimliliği artırmak, kişisel performansı yükseltmek ve zaman yönetimi konusunda uygulanabilir beceriler kazandırmaktır.

 

Satış kadrosunun zamanını daha etkin kullanması için Eylül 2016’da başlatılan bu program ile  tüm ekibin zaman yönetimi eğitimini alması planlanmaktadır.

 

 , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
SAHA SATIŞ YÖNETİCİLERİ’NE ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ
Satış Yöneticilerinin katılımıyla, Zaman ve Performans Yönetimi eğitimi 21-22 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirildi.
2016-10-19
Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı Ebru Demirci tarafından  Saha Satış Yöneticileri’ne verilen eğitimin amacı; zamana ve hayata daha doğru bir bakışla ve doğru tekniklerle yaklaşarak, daha etkin sonuç üreten çalışma alışkanlıkları yaratmak, verimliliği artırmak, kişisel performansı yükseltmek ve zaman yönetimi konusunda uygulanabilir beceriler kazandırmaktır.

 

Satış kadrosunun zamanını daha etkin kullanması için Eylül 2016’da başlatılan bu program ile  tüm ekibin zaman yönetimi eğitimini alması planlanmaktadır.