Eker | Medya | Haberler | EKER ÇALIŞANLARI ÇANAKKALE RUHUNU SAYGIYLA ANDI, Eker İletişim komitesinin ilk gezisi olan İznik gezisinde keyifli zaman geçen çalışanların, Çanakkale için de öneride bulunmasıyla harekete geçen Komite üyeleri ikinci geziyi buraya düzenledi. Yaklaşık 80 çalışan ve aileleri 3 otobüsle gece yola çıkarak gittiği Çanakkale’de ; Eceabat, Kilitbahir, Seddülhabir, Alçıtepe, Conk Bayırı, 57. Alay, Arıburnu ve Anafartalar’ı rehber eşliğinde gezdi.

Kurtuluş savaşının tüm yaşanmışlıklarını hissetmelerini sağlayacak ve tarihte önemli olaylara tanıklık etmiş olan şehrin; müzelerini, anıtlarını ve doğal güzelliklerini görme fırsatı bulan çalışanlar, yorucu olmasına rağmen geziden son derece memnun kaldıklarını belirttiler. , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER ÇALIŞANLARI ÇANAKKALE RUHUNU SAYGIYLA ANDI
Eker İletişim komitesi tarafından düzenlenen Çanakkale gezisinde Eker fabrika ve Bursa çalışanları Çanakkale ruhunu hissederek kurtuluş savaşı şehitlerimizi saygıyla andılar.
2016-10-16
Eker İletişim komitesinin ilk gezisi olan İznik gezisinde keyifli zaman geçen çalışanların, Çanakkale için de öneride bulunmasıyla harekete geçen Komite üyeleri ikinci geziyi buraya düzenledi. Yaklaşık 80 çalışan ve aileleri 3 otobüsle gece yola çıkarak gittiği Çanakkale’de ; Eceabat, Kilitbahir, Seddülhabir, Alçıtepe, Conk Bayırı, 57. Alay, Arıburnu ve Anafartalar’ı rehber eşliğinde gezdi.

Kurtuluş savaşının tüm yaşanmışlıklarını hissetmelerini sağlayacak ve tarihte önemli olaylara tanıklık etmiş olan şehrin; müzelerini, anıtlarını ve doğal güzelliklerini görme fırsatı bulan çalışanlar, yorucu olmasına rağmen geziden son derece memnun kaldıklarını belirttiler.