Eker | Medya | Haberler | ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE MARKA DERSİ, Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu’nun davet ettiği Eker Marka Müdürü Özge Kiraz, reklamcılık ve pazarlama sektöründeki önemli kişilerin katılımıyla gerçekleşen 11. Reklamcılık ve Pazarlama günlerinde öğrencilere marka sunumu yaptı. Eker’in marka stratejilerine ve örneklerine de yer veren Kiraz ; “Tüm iletişim faaliyetlerimizi tüketiciye dokunmak üzerine kuruyoruz. Bunu da başardığımızı düşünüyoruz çünkü marka olarak tüketici ile etkileşimimiz ve duygusal bağımız çok yüksek. Tüketicinin duygularına dokunduğunuz zaman marka iletişimi başarılı olur” dedi. Yaklaşık 1 saat süren eğitim sonrası ULİT tarafından teşekkür plaketi sunulan Kiraz sonrasında öğrencilerle de konuşma fırsatı bularak öğrencilerin birebir sorularını yanıtladı., Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE MARKA DERSİ
Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen 11. Reklamcılık ve Pazarlama günlerinde Eker Marka Müdürü Özge Kiraz öğrencilere marka sunumu yaptı.
2016-12-21
Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu’nun davet ettiği Eker Marka Müdürü Özge Kiraz, reklamcılık ve pazarlama sektöründeki önemli kişilerin katılımıyla gerçekleşen 11. Reklamcılık ve Pazarlama günlerinde öğrencilere marka sunumu yaptı. Eker’in marka stratejilerine ve örneklerine de yer veren Kiraz ; “Tüm iletişim faaliyetlerimizi tüketiciye dokunmak üzerine kuruyoruz. Bunu da başardığımızı düşünüyoruz çünkü marka olarak tüketici ile etkileşimimiz ve duygusal bağımız çok yüksek. Tüketicinin duygularına dokunduğunuz zaman marka iletişimi başarılı olur” dedi. Yaklaşık 1 saat süren eğitim sonrası ULİT tarafından teşekkür plaketi sunulan Kiraz sonrasında öğrencilerle de konuşma fırsatı bularak öğrencilerin birebir sorularını yanıtladı.