Eker | Medya | Haberler | SATIŞ YÖNETİCİLERİ, 2015 YIL SONU DEĞERLENDİRMESİ VE EĞİTİMİ İÇİN ANTALYA'DA BULUŞTU, Eker'in 2015 yılı satış değerlendirmesinin yapıldığı ve 2016 yılının planlandığı üç günlük toplandı Antalya'da 18-21 Ocak 2016 tarihleri arasında Liberty Lara Beach Otelde yapıldı. Eker'in Türkiye'deki tüm satış yönetcilerinin yanı sıra tüm yönetim kadrosunun katılımıyla gerçekleşen toplandı 3 gün sürdü. Satş değerlendimesinin yanı sıra ; muhasebe depo, lojistik, üretim, kalite, arge, insan kaynakları, bilgi işlem, çağrı merkezi, yeni ürün stratejileri ve müşteri portalı ile ilgili de sunumlar yapıldı. 

3. günün sonunda çeşitli kategorilerde başarılı olan bölge satış ekipleri ödüllendirildi. 

Satış ekibinin dolu dolu eğitimlerinden sonra ödül töreni yapılarak başarılı olan bölgelere ödülleri verildi. 22 farklı kategoride verilen ödüller sahiplerini bulurken gecenin sonunda tüm yılın stresini atmak için fasıl ve eğlence yapıldı. , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
SATIŞ YÖNETİCİLERİ, 2015 YIL SONU DEĞERLENDİRMESİ VE EĞİTİMİ İÇİN ANTALYA'DA BULUŞTU
2015 yılı değerlendirmesi , 2016 yılı strateji, yenilik ve beklentilerinin konuşulduğu 3 günlük satış ve eğitim kampı Antalya'da yapıldı.
2016-02-21
Eker'in 2015 yılı satış değerlendirmesinin yapıldığı ve 2016 yılının planlandığı üç günlük toplandı Antalya'da 18-21 Ocak 2016 tarihleri arasında Liberty Lara Beach Otelde yapıldı. Eker'in Türkiye'deki tüm satış yönetcilerinin yanı sıra tüm yönetim kadrosunun katılımıyla gerçekleşen toplandı 3 gün sürdü. Satş değerlendimesinin yanı sıra ; muhasebe depo, lojistik, üretim, kalite, arge, insan kaynakları, bilgi işlem, çağrı merkezi, yeni ürün stratejileri ve müşteri portalı ile ilgili de sunumlar yapıldı. 

3. günün sonunda çeşitli kategorilerde başarılı olan bölge satış ekipleri ödüllendirildi. 

Satış ekibinin dolu dolu eğitimlerinden sonra ödül töreni yapılarak başarılı olan bölgelere ödülleri verildi. 22 farklı kategoride verilen ödüller sahiplerini bulurken gecenin sonunda tüm yılın stresini atmak için fasıl ve eğlence yapıldı.