Eker | Medya | Haberler | EKER ÇALIŞANLARI İZNİK GÖLÜNÜ TURLADI., Eker İletişim Komitesi’nin girişimiyle hayata geçirilen İznik doğa ve kültürel gezisi bir Pazar günü yaklaşık 80 Eker çalışanı ve yakınlarıyla yapıldı. Hristiyanlık için çok önemli olan , Osmanlı’ya başkentlik yapmış, göl kıyısındaki, çinileriyle meşhur İznik’i rehber eşliğiyle gezen Eker çalışanları, İznik’in kültürel mirası ve doğa güzelliği karşısında hayran kaldı. Gezi sırasında  Eker çalışanlarının birlikte kaynaşması, aidiyet duygusunun geliştirilmesi ve iş arkadaşları ve yakınlarıyla  güzel vakit geçirilmesi için hayata geçirilen bu gezide  Eker çalışanları, bol bol hatıra çektirdi. Bu tarz gezileri farklı yerlere de yapılmasını isteyen çalışanlar Çanakkale gezisi için öneride bulundu. , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER ÇALIŞANLARI İZNİK GÖLÜNÜ TURLADI.
Eker Mustafakemalpaşa ve Bursa çalışanları İletişim Komitesi organizasyonu ile Bursa’nın göl kenarındaki şirin İznik ilçesine gezdi.
2016-05-15
Eker İletişim Komitesi’nin girişimiyle hayata geçirilen İznik doğa ve kültürel gezisi bir Pazar günü yaklaşık 80 Eker çalışanı ve yakınlarıyla yapıldı. Hristiyanlık için çok önemli olan , Osmanlı’ya başkentlik yapmış, göl kıyısındaki, çinileriyle meşhur İznik’i rehber eşliğiyle gezen Eker çalışanları, İznik’in kültürel mirası ve doğa güzelliği karşısında hayran kaldı. Gezi sırasında  Eker çalışanlarının birlikte kaynaşması, aidiyet duygusunun geliştirilmesi ve iş arkadaşları ve yakınlarıyla  güzel vakit geçirilmesi için hayata geçirilen bu gezide  Eker çalışanları, bol bol hatıra çektirdi. Bu tarz gezileri farklı yerlere de yapılmasını isteyen çalışanlar Çanakkale gezisi için öneride bulundu.