Eker | Medya | Haberler | EKER, İSTANBUL İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM FUARINDA, Bu yıl 5.si düzenlenen İnsan Kaynakları ve İstihdam fuarında stant açan Eker standı katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Bankacılık, inşaat, tekstil, sağlık, otomotiv, perakende, havacılık ve gıda gibi daha onlarca sektördeki büyük firmalara on binler iş başvurusu yaparken diğer yandan farklı sektörlerdeki konuşmacılarla konferans verildi. Eker standında iş başvuru formu dolduranlar Eker’de kariyerine yelken açmak için bir adım atmış oldu.
Üç gün süren İnsan Kaynakları ve İstihdam fuarında Eker standına gelen katılımcılara yeni çıkan Eker meyveli süzme yoğurtlar ve tombul ayran ikram edildi.

 , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER, İSTANBUL İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM FUARINDA
İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl 5.si düzenlenen İstanbul İnsan Kaynakları ve İstihdam fuarında stant açan Eker, kariyer hedeflerine yelken açmak isteyenlerle buluştu.
2016-06-09
Bu yıl 5.si düzenlenen İnsan Kaynakları ve İstihdam fuarında stant açan Eker standı katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Bankacılık, inşaat, tekstil, sağlık, otomotiv, perakende, havacılık ve gıda gibi daha onlarca sektördeki büyük firmalara on binler iş başvurusu yaparken diğer yandan farklı sektörlerdeki konuşmacılarla konferans verildi. Eker standında iş başvuru formu dolduranlar Eker’de kariyerine yelken açmak için bir adım atmış oldu.
Üç gün süren İnsan Kaynakları ve İstihdam fuarında Eker standına gelen katılımcılara yeni çıkan Eker meyveli süzme yoğurtlar ve tombul ayran ikram edildi.