Eker | Medya | Haberler | EKER ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU, Ramazan döneminde gelenekselleşen iftar yemekleriyde bir araya gelen Eker çalışanları 17 farklı ilde düzenleyecekleri  iftar yemeği programlarıyla oruçlarını açacaklar. Bu hafta Bursa Bölge Müdürlüğü’nün Eker İş Merkezi’ndeki Hasırönü Kasap Steak House lokantasında tüm üst yönetiminin katılımıyla gerçekleşen iftar yemeğine 100’e yakın personel katıldı. Geleneksel iftar yemeğinde buluşan çalışanlar mutlu bir gün geçirdiler. , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
Süt ve süt sektöründe tüketicilerini 39 yıldır kalite ve tazelikle buluşturan Eker çalışanları , 17 farklı ilde düzenledikleri iftar yemekleriyle bir araya geliyor.
2016-06-13
Ramazan döneminde gelenekselleşen iftar yemekleriyde bir araya gelen Eker çalışanları 17 farklı ilde düzenleyecekleri  iftar yemeği programlarıyla oruçlarını açacaklar. Bu hafta Bursa Bölge Müdürlüğü’nün Eker İş Merkezi’ndeki Hasırönü Kasap Steak House lokantasında tüm üst yönetiminin katılımıyla gerçekleşen iftar yemeğine 100’e yakın personel katıldı. Geleneksel iftar yemeğinde buluşan çalışanlar mutlu bir gün geçirdiler.