Eker | Medya | Haberler | EKER İNSAN KAYNAKLARI İLE CANLI İŞ GÖRÜŞMESİ SİMÜLASYONU,  Canlı  iş görüşmesi simülasyonunda Elif Topaloğlu Saha Satış Yöneticisi pozisyonu için Faruk Saraç Tasarım MYO’dan bir öğrenci ile görüşme yaptı. Birebir canlı olarak öğrenciler tarafından izlenen görüşmede, Saha Satış Yöneticisi pozisyonu için yetkinlik sorgulaması yapılarak bir mülakat gerçekleştirildi. Kariyer Günleri’nde öğrenciler,  okul sonrası kariyer hayatının ilk basamağı olan iş görüşmeleri mülakatları hakkında bilgi sahibi oldular., Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER İNSAN KAYNAKLARI İLE CANLI İŞ GÖRÜŞMESİ SİMÜLASYONU
Eker İnsan Kaynakları Yöneticisi Elif Topaloğlu Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksek Okulu’nun 4-5-6 Mayıs tarihleri arasında düzenlediği 6. Kariyer Günleri’nde canlı iş görüşmesi simülasyonu yaptı.
2016-05-05
 Canlı  iş görüşmesi simülasyonunda Elif Topaloğlu Saha Satış Yöneticisi pozisyonu için Faruk Saraç Tasarım MYO’dan bir öğrenci ile görüşme yaptı. Birebir canlı olarak öğrenciler tarafından izlenen görüşmede, Saha Satış Yöneticisi pozisyonu için yetkinlik sorgulaması yapılarak bir mülakat gerçekleştirildi. Kariyer Günleri’nde öğrenciler,  okul sonrası kariyer hayatının ilk basamağı olan iş görüşmeleri mülakatları hakkında bilgi sahibi oldular.