Eker | Medya | Haberler | 19 Mayıs Eker ile Çoşkuyla Kutlandı, Eker süt ürünleri ve Kent Meydanı AVM işbirliği ile 19-20 mayıs tarihlerinde iki gün boyunca sportif etkinlikler düzenlendi. Halkaların üzerinden geçme, limbo altından geçme, atlama, direkte yürüme,zıplama ve basket atma gibi parkurların olduğu etkinlikte bu aşamaları başarıyla geçenlere Eker sütlü tatlı ikram edildi.  Gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinlikte hareketli anlar yaşandı. Eker, doğal ürünler üreten bir firma olarak sağlıklı yaşamı destekleyerek sportif etkinlikleri desteklemeye yıl boyunca devam edecek. 

 , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
19 MAYIS EKER İLE ÇOŞKUYLA KUTLANDI
Eker süt ürünleri ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı Kent Meydanı AVM’de sportif etkinliklerle kutlandı.
2016-05-19
Eker süt ürünleri ve Kent Meydanı AVM işbirliği ile 19-20 mayıs tarihlerinde iki gün boyunca sportif etkinlikler düzenlendi. Halkaların üzerinden geçme, limbo altından geçme, atlama, direkte yürüme,zıplama ve basket atma gibi parkurların olduğu etkinlikte bu aşamaları başarıyla geçenlere Eker sütlü tatlı ikram edildi.  Gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinlikte hareketli anlar yaşandı. Eker, doğal ürünler üreten bir firma olarak sağlıklı yaşamı destekleyerek sportif etkinlikleri desteklemeye yıl boyunca devam edecek.