Eker | Medya | Haberler | EKER’LE KARİYERİNE YELKEN AÇMAK İSTEYENLER İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM FUARINDA BULUŞTU, Bu yıl 4.sü düzenlenen İnsan Kaynakları ve İstihtam fuarında stant açan Eker standı katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Farklı sektörlerden 165 firmanın açtığı stantlarda on binler  iş başvurusu yaparken diğer yandan konferans salonlarındaki  kişisel gelişim seminerlerine de katılarak sertifikalarını aldılar.  Eker standında birebir iş görüşmesi fırsatını yakalayan katılımcılar iş başvuru formu doldurarak Eker’de kariyerine yelken açmak için bir adım atmış oldu.

Üç gün süren İnsan Kaynakları ve İstihdam fuarında Eker standına gelen katılımcılara  yeni çıkan Eker meyveli süzme yoğurtlardan da ikram edildi.

 , Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER’LE KARİYERİNE YELKEN AÇMAK İSTEYENLER İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM FUARINDA BULUŞTU
Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde bu yıl 4.sü düzenlenen Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam fuarında stant açan Eker, kariyer hedeflerine yelken açmak isteyenlerle buluştu.
2015-12-07
Bu yıl 4.sü düzenlenen İnsan Kaynakları ve İstihtam fuarında stant açan Eker standı katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Farklı sektörlerden 165 firmanın açtığı stantlarda on binler  iş başvurusu yaparken diğer yandan konferans salonlarındaki  kişisel gelişim seminerlerine de katılarak sertifikalarını aldılar.  Eker standında birebir iş görüşmesi fırsatını yakalayan katılımcılar iş başvuru formu doldurarak Eker’de kariyerine yelken açmak için bir adım atmış oldu.

Üç gün süren İnsan Kaynakları ve İstihdam fuarında Eker standına gelen katılımcılara  yeni çıkan Eker meyveli süzme yoğurtlardan da ikram edildi.