Eker | Medya | Haberler | En tatlı karne hediyesi Eker’den, Özellikle ilkokul ve lise öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği dart atma etkinliğine, okul çağında olmayan çocuklar da büyük ilgi gösterdi. Etkinliğe katılan çocuklara Eker’in birbirinden lezzetli sütlü tatlı, Pepee puding ve çikolatalı süt ürünlerinden dağıtıldı.

 

Çocuklar hem eğlenip hem de kazandığı tatlı hediyelerin tadını çıkardılar…, Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EN TATLI KARNE HEDİYESİ EKER’DEN
Adı 37 yıldır süt ve süt ürünlerindeki lezzet ve kalitesi ile zihinlerde yer eden Eker Gıda, yarıyıl tatiline giren öğrencileri unutmadı. Bursa Kent Meydanı AVM’de kurulan dart atma şenliği, karne sevinci yaşayan öğrencilere renkli anlar yaşattı.
2014-01-01
Özellikle ilkokul ve lise öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği dart atma etkinliğine, okul çağında olmayan çocuklar da büyük ilgi gösterdi. Etkinliğe katılan çocuklara Eker’in birbirinden lezzetli sütlü tatlı, Pepee puding ve çikolatalı süt ürünlerinden dağıtıldı.

 

Çocuklar hem eğlenip hem de kazandığı tatlı hediyelerin tadını çıkardılar…