Eker | Medya | Haberler | Eker’in 14. Cep Deposu Balıkesir’de, Süt ve süt ürünleri konusunda 37 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, hızla Türkiye’nin tamamına ulaşmayı hedefliyor. Hem mevcut pazarını hem de hizmet kalitesini artırmayı hedefleyen Eker, inovatif bakış açısını giderek büyüyen lojistik ve depolama hizmeti ile tamamlıyor.  Son olarak Balıkesir cep deposunu hizmete açan Eker’in amacı, Güney Marmara bölgesine daha iyi hizmet verebilmek, satış ve dağıtım kanallarını geliştirmek. 220 metrekare büyüklüğündeki yeni cep depoda 4 personel görev yapıyor.

 

Balıkesir 14. cep depo oldu

 

Yaklaşık 250 aracıyla, 100 farklı ürün çeşidini 17 bine yakın satış noktasına günlük olarak dağıtan Eker; ayrandan yoğurda, kaymaktan peynire, kefirden sütlü tatlıya, pastörize sütten tereyağına kadar onlarca farklı çeşitte süt ve süt ürününü Bursa’dan Türkiye’ye yayıyor. İstanbul’da Avrupa ve Anadolu’da olmak üzere iki, Bursa, Ankara ve İzmir’de de birer olmak üzere, toplam 5 bölge müdürlüğünün yanı sıra Kocaeli, Bodrum, Konya, Adana, Antalya, Eskişehir, Samsun, Muğla, Kayseri, Mustafakemalpaşa, Çorlu, Düzce, Denizli ve şimdi Balıkesir ile toplam 14 noktada cep deposu bulunuyor., Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER’İN 14. CEP DEPOSU BALIKESİR’DE
Yeni açılan depolarla büyümeyi hedefleyen Eker, son olarak Güney Marmara bölgesine daha iyi hizmet verebilmek, satış ve dağıtım kanallarını geliştirmek amacı ile Balıkesir’de cep depo hizmete açtı.
2014-01-01
Süt ve süt ürünleri konusunda 37 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, hızla Türkiye’nin tamamına ulaşmayı hedefliyor. Hem mevcut pazarını hem de hizmet kalitesini artırmayı hedefleyen Eker, inovatif bakış açısını giderek büyüyen lojistik ve depolama hizmeti ile tamamlıyor.  Son olarak Balıkesir cep deposunu hizmete açan Eker’in amacı, Güney Marmara bölgesine daha iyi hizmet verebilmek, satış ve dağıtım kanallarını geliştirmek. 220 metrekare büyüklüğündeki yeni cep depoda 4 personel görev yapıyor.

 

Balıkesir 14. cep depo oldu

 

Yaklaşık 250 aracıyla, 100 farklı ürün çeşidini 17 bine yakın satış noktasına günlük olarak dağıtan Eker; ayrandan yoğurda, kaymaktan peynire, kefirden sütlü tatlıya, pastörize sütten tereyağına kadar onlarca farklı çeşitte süt ve süt ürününü Bursa’dan Türkiye’ye yayıyor. İstanbul’da Avrupa ve Anadolu’da olmak üzere iki, Bursa, Ankara ve İzmir’de de birer olmak üzere, toplam 5 bölge müdürlüğünün yanı sıra Kocaeli, Bodrum, Konya, Adana, Antalya, Eskişehir, Samsun, Muğla, Kayseri, Mustafakemalpaşa, Çorlu, Düzce, Denizli ve şimdi Balıkesir ile toplam 14 noktada cep deposu bulunuyor.