Eker | Medya | Haberler | EKER BASKETBOL TAKIMI İLK MAÇINDA FARK ATTI, Eker çalışanları tarafından oluşturulan Eker basketbol takımı haftada 2 gün Zeki Yılmaz antrenörlüğünde antremanlarına başladı. İlk maçında 18 Ocak Pazar günü saat 16:00’da Dikkaldırım kapalı spor salonunda Doğu Press basketbol takımı ile karşı karşıya gelen Eker rakibini çok zorlanmadan fark atarak 72 -21 mağlup etti. Eker fabrika çalışanlarından Erol Koca performansıyla göz doldururken 24 sayı ile çok basket atan oyuncu oldu.
İkinci maçını 24 Ocak Pazar günü saat 17:00’da Dikkaldırım kapalı spor salonunda Üstünberk Holding takımı ile oynayacak olan Eker basketbol takımı tüm Eker çalışanlarından bu maça gelmelerini ve takımlarını desteklemelerini istiyor., Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER BASKETBOL TAKIMI İLK MAÇINDA FARK ATTI
2015 Bursa Basketbol Ligi’ne katılan Eker Basketbol Takımı ilk maçını Doğu Press karşısında fark atarak aldı.
2015-01-18
Eker çalışanları tarafından oluşturulan Eker basketbol takımı haftada 2 gün Zeki Yılmaz antrenörlüğünde antremanlarına başladı. İlk maçında 18 Ocak Pazar günü saat 16:00’da Dikkaldırım kapalı spor salonunda Doğu Press basketbol takımı ile karşı karşıya gelen Eker rakibini çok zorlanmadan fark atarak 72 -21 mağlup etti. Eker fabrika çalışanlarından Erol Koca performansıyla göz doldururken 24 sayı ile çok basket atan oyuncu oldu.
İkinci maçını 24 Ocak Pazar günü saat 17:00’da Dikkaldırım kapalı spor salonunda Üstünberk Holding takımı ile oynayacak olan Eker basketbol takımı tüm Eker çalışanlarından bu maça gelmelerini ve takımlarını desteklemelerini istiyor.