Eker | Medya | Haberler | Eker Meydan’da 4 gün 23 Nisan neşesi yaşandı, Eker, 23-26 Nisan tarihleri arasında Nilüfer’de yer alan Eker Meydan’da çocuk tiyatroları, sihirbazlık ve kukla gösterileriyle çocuklara özel “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” etkinlikleri hazırladı. Tamamı ücretsiz olan etkinlikler Bursa halkı ve ailelerce büyük ilgi gördü.

Çeşitli yaşlardan çocuklar 23-24-25-26 Nisan tarihlerinde her gün düzenlenen tiyatro gösterilerini, Hacivat-Karagöz canlı performansını, illüzyonları kahkahalarla seyrettiler. Çocuklar etkinliklerin sonunda aileleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler., Süt Ürünleri, Ayran, Yoğurt, Sütlü Tatlılar, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Kaymak, Tereyağı, Kefir, Pastörize Süt, UHT Süt, Bursa, Protein, Yoplus, Şirinler, Koşu, Yelken, Olympos Regatta, Eker I Run, Murekkep, Ahmet Eker, Nevra Eker, Özge Kiraz, Emre Yazgan, Sütlü Tatlı, Puding
EKER MEYDAN’DA 4 GÜN 23 NİSAN NEŞESİ YAŞANDI
Eker Meydan’da 4 gün 23 Nisan neşesi yaşandı Eker, 23 Nisan vesilesi ile çocuklara Bursa Eker Meydan’da 4 günlük eğlenceli bir program hazırladı. Her yaştan çocuğun, aileleri ile ücretsiz katıldığı etkinlik alanı büyük ilgi gördü. Çocukların sokakta oyun oynamaya pek fırsatı olmadığı günümüzde hayal güçlerini geliştirecek aktiviteler hazırlayan Eker, ayrıca ilk ve ortaokul öğrencileri arasında “Hayalimdeki Oyun Sokağı” konulu bir resim yarışması da düzenlendi.
2015-04-23
Eker, 23-26 Nisan tarihleri arasında Nilüfer’de yer alan Eker Meydan’da çocuk tiyatroları, sihirbazlık ve kukla gösterileriyle çocuklara özel “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” etkinlikleri hazırladı. Tamamı ücretsiz olan etkinlikler Bursa halkı ve ailelerce büyük ilgi gördü.

Çeşitli yaşlardan çocuklar 23-24-25-26 Nisan tarihlerinde her gün düzenlenen tiyatro gösterilerini, Hacivat-Karagöz canlı performansını, illüzyonları kahkahalarla seyrettiler. Çocuklar etkinliklerin sonunda aileleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler.