Eker | Media | News | Hayalimdeki Süt Fabrikası, Resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler şöyle;

1.,2. ve 3. Sınıf Kategorisi:

Birinci: Nil Eylül Şahinbaş (Özel Şahinkaya Özlüce İlköğretim Okulu)

İkinci: Doğa Gürsoy (Özel Şahinkaya Özlüce İlköğretim Okulu)

Üçüncü: Umut Eligür (Özel Çakır İlköğretim Okulu)

Mansiyon1: Naz Kornoşor (Özel Çakır İlköğretim Okulu)

Mansiyon2: Teoman Öztürk (İbrahim Uyar ilköğretim Okulu)

4. ve 5. Sınıf Kategorisi:

Birinci: İsmail Can Akkaş (Kükürtlü Ticaret ve San. Odası İ.Ö.O.)

İkinci: Nazlıcan Öztürk (NOSAB İ.Ö.O)

Üçüncü: Arya Deniz Avcı ( Özel Şahinkaya Özlüce İlköğretim Okulu)

Mansiyon1: Ahmet Bilgehan Serçe (NOSAB İlköğretim Okulu)

Mansiyon2: Ataberk Aycan (Özel Çakır İlköğretim Okulu), Ayran, Yoghurt, Pasteurized Milk, UHT Milk, Butter, Cream, Kasar Cheese, White Cheese, Dairy Desserts, Bursa
HAYALIMDEKI SUT FABRIKASI
Resim yarışmasına 1650 eser ile rekor başvuru Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ahmet Aykanat, Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi Müge Gültekin, Anadolu Üniversitesi Araştırma Görevlisi Tuğba Şenyavaş ve Hasan Güney İlköğretim Okulu Teknoloji-Tasarım Öğretmeni Arzu Urgan’dan oluşan seçkin jüri üyesi; yoğun ilgi gören yarışmaya katılan 1650 eseri, iki farklı kategoride değerlendirerek, dereceye giren isimleri belirledi.
2012-01-01
Resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler şöyle;

1.,2. ve 3. Sınıf Kategorisi:

Birinci: Nil Eylül Şahinbaş (Özel Şahinkaya Özlüce İlköğretim Okulu)

İkinci: Doğa Gürsoy (Özel Şahinkaya Özlüce İlköğretim Okulu)

Üçüncü: Umut Eligür (Özel Çakır İlköğretim Okulu)

Mansiyon1: Naz Kornoşor (Özel Çakır İlköğretim Okulu)

Mansiyon2: Teoman Öztürk (İbrahim Uyar ilköğretim Okulu)

4. ve 5. Sınıf Kategorisi:

Birinci: İsmail Can Akkaş (Kükürtlü Ticaret ve San. Odası İ.Ö.O.)

İkinci: Nazlıcan Öztürk (NOSAB İ.Ö.O)

Üçüncü: Arya Deniz Avcı ( Özel Şahinkaya Özlüce İlköğretim Okulu)

Mansiyon1: Ahmet Bilgehan Serçe (NOSAB İlköğretim Okulu)

Mansiyon2: Ataberk Aycan (Özel Çakır İlköğretim Okulu)