Eker | Media | News | Eker, 11’inci cep deposunu Çorlu’da açtı, Süt ve süt ürünleri konusunda 36 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, hız kesmiyor. Her geçen gün ürün çeşitliliğini yenilikçi ürünler ve pratik ambalajlar ile zenginleştiren Eker, inovatif bakış açısını giderek büyüyen lojistik ve depolama hizmeti ile tamamlıyor.  

Ayrandan yoğurda, kaymaktan peynire, kefirden sütlü tatlıya, pastörize sütten tereyağına kadar onlarca farklı çeşitte süt ve süt ürününü Bursa’dan Türkiye’ye yayan Eker Gıda, son olarak Çorlu’da açtığı cep depo ile hem Trakya bölgesinde de (Tekirdağ, Edirne, Kırklareli) daha iyi hizmet verebilmeyi hem de mevcut pazarını artırmayı hedefliyor.  320 metrekare büyüklüğündeki depo alanıyla Çorlu cep depoda, 7 personel görev yapıyor. , Ayran, Yoghurt, Pasteurized Milk, UHT Milk, Butter, Cream, Kasar Cheese, White Cheese, Dairy Desserts, Bursa
EKER, 11’INCI CEP DEPOSUNU CORLU’DA ACTI
Eker, hedef büyütmeye devam ediyor. Yeni fabrika yatırımlarının ardından daha çok pazara ulaşmak için cep depolarını yaygınlaştıran Eker, son olarak Trakya bölgesinde de daha iyi hizmet verebilmek için Çorlu’da cep depo açtı…
2013-01-01
Süt ve süt ürünleri konusunda 36 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, hız kesmiyor. Her geçen gün ürün çeşitliliğini yenilikçi ürünler ve pratik ambalajlar ile zenginleştiren Eker, inovatif bakış açısını giderek büyüyen lojistik ve depolama hizmeti ile tamamlıyor.  

Ayrandan yoğurda, kaymaktan peynire, kefirden sütlü tatlıya, pastörize sütten tereyağına kadar onlarca farklı çeşitte süt ve süt ürününü Bursa’dan Türkiye’ye yayan Eker Gıda, son olarak Çorlu’da açtığı cep depo ile hem Trakya bölgesinde de (Tekirdağ, Edirne, Kırklareli) daha iyi hizmet verebilmeyi hem de mevcut pazarını artırmayı hedefliyor.  320 metrekare büyüklüğündeki depo alanıyla Çorlu cep depoda, 7 personel görev yapıyor.