Eker | Media | News | Eker Yelken Takımı, The Marmara BAYK Kış Trofesi IRC-A3 sınıfında birinci oldu, Bu yıl 12’ncisi düzenlenen The Marmara BAYK kış trofesi 7. ayak yarışları ile tamamlandı. 25-26 Mayıs tarihlerinde Bodrum’da yapılan trofeye 7 sınıfta yaklaşık 50 tekne katıldı. Eker Yelken Takımının IRC-A3 sınıfını birincilikle bitirdiği yarışların sonunda düzenlenen ödül töreninde, dereceye girenlere ödülleri takdim edildi. Gecede Eker Yelken Takımı Kaptanı Ahmet Eker ekibi adına ödülü alırken ‘’ilk kez katıldıkları bu trofeyi birincilikle bitirmekten çok mutlu olduklarını” dile getirdi.

The Marmara BAYK Kış Trofesi, Ocak 2013 - Mayıs 2013 tarihleri arasında, 7 ayakta ve 14 yarış gününde yapıldı., Ayran, Yoghurt, Pasteurized Milk, UHT Milk, Butter, Cream, Kasar Cheese, White Cheese, Dairy Desserts, Bursa
EKER YELKEN TAKIMI, THE MARMARA BAYK KIS TROFESI IRC-A3 SINIFINDA BIRINCI OLDU
Türkiye’nin en uzun Yelken Kış Trofesi olan The Marmara BAYK’ın 7. Ayağı 25-26 Mayıs tarihlerinde, Bodrum’da yapıldı. Soluk soluğa bir tempoda geçen 7. ayak yarışlarının sonunda The Marmara BAYK Kış Trofesi IRC-A3 sınıfı birincisi Yayık Ayran teknesiyle Eker Yelken Takımı oldu.
2013-05-25
Bu yıl 12’ncisi düzenlenen The Marmara BAYK kış trofesi 7. ayak yarışları ile tamamlandı. 25-26 Mayıs tarihlerinde Bodrum’da yapılan trofeye 7 sınıfta yaklaşık 50 tekne katıldı. Eker Yelken Takımının IRC-A3 sınıfını birincilikle bitirdiği yarışların sonunda düzenlenen ödül töreninde, dereceye girenlere ödülleri takdim edildi. Gecede Eker Yelken Takımı Kaptanı Ahmet Eker ekibi adına ödülü alırken ‘’ilk kez katıldıkları bu trofeyi birincilikle bitirmekten çok mutlu olduklarını” dile getirdi.

The Marmara BAYK Kış Trofesi, Ocak 2013 - Mayıs 2013 tarihleri arasında, 7 ayakta ve 14 yarış gününde yapıldı.