Eker | Media | News | En tatlı karne hediyesi Eker’den, Özellikle ilkokul ve lise öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği dart atma etkinliğine, okul çağında olmayan çocuklar da büyük ilgi gösterdi. Etkinliğe katılan çocuklara Eker’in birbirinden lezzetli sütlü tatlı, Pepee puding ve çikolatalı süt ürünlerinden dağıtıldı.

 

Çocuklar hem eğlenip hem de kazandığı tatlı hediyelerin tadını çıkardılar…, Ayran, Yoghurt, Pasteurized Milk, UHT Milk, Butter, Cream, Kasar Cheese, White Cheese, Dairy Desserts, Bursa
EN TATLI KARNE HEDIYESI EKER’DEN
Adı 37 yıldır süt ve süt ürünlerindeki lezzet ve kalitesi ile zihinlerde yer eden Eker Gıda, yarıyıl tatiline giren öğrencileri unutmadı. Bursa Kent Meydanı AVM’de kurulan dart atma şenliği, karne sevinci yaşayan öğrencilere renkli anlar yaşattı.
2014-01-01
Özellikle ilkokul ve lise öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği dart atma etkinliğine, okul çağında olmayan çocuklar da büyük ilgi gösterdi. Etkinliğe katılan çocuklara Eker’in birbirinden lezzetli sütlü tatlı, Pepee puding ve çikolatalı süt ürünlerinden dağıtıldı.

 

Çocuklar hem eğlenip hem de kazandığı tatlı hediyelerin tadını çıkardılar…