Eker | Media | News | Uludağ Üniversitesi öğrencilerine gökten EKER tatlı yağdı!, Süt ve süt ürünleri sektöründe tüketicilerini 37 yıldır tazelik ve kalite ile buluşturan Eker, Uludağ Üniversitesi’nde yeni eğitim öğretim yılıyla birlikte başlayan şenliklerde, 3 gün boyunca kurduğu stand ile öğrencilere langırt, dart, twister ve gol kalesi gibi çeşitli oyunlar oynatarak keyifli ve eğlenceli anlar yaşattı. Tüm oyunların büyük bir ilgi gördüğü Eker standında uzun kuyruklar oluşturan öğrenciler kıyasıya bir mücadele verdi. Bu oyunlarda başarılı olan öğrencilere sütlü tatlı ve ayran ikram etti. 

GÖKTEN TATLI YAĞDIRDI

“En Tatlı Şenlik” sloganıyla Uludağ üniversitesi şenliklerine katılan Eker, Uludağ üniversitesi şenlik alanı semalarında paramotor uçurarak gökten yağdırdığı tatlı kartlarını toplayanlara, tatlı standında sütlü tatlı ikram etti. 

Havalanan paramator, Görükle ve Uludağ Üniversitesi Şenlik alanı semalarında gösteri uçuşu yaparak on binlerce öğrenci üzerine yağdırdığı tatlı kartları büyük bir ilgi gördü. Herkesin başını göğe diktiği şenlikte, paramotordan  tatlı kartlarının atılmasıyla herkes bir anda bu kartları toplamak için koşmaya başladı. Tatlı kartlarını toplayan öğrenciler tatlı standında uzun kuyruklar oluşturdu.  , Ayran, Yoghurt, Pasteurized Milk, UHT Milk, Butter, Cream, Kasar Cheese, White Cheese, Dairy Desserts, Bursa
ULUDAG UNIVERSITESI OGRENCILERINE GOKTEN EKER TATLI YAGDI!
“En Tatlı Şenlik” sloganıyla katılan Eker, Uludağ Üniversitesi Şenliği’ne renk ve tat kattı. Şenlik alanında gökten tatlı yağdıran Eker, öğrencilere keyifli ve eğlenceli anlar yaşattı.
2014-01-01
Süt ve süt ürünleri sektöründe tüketicilerini 37 yıldır tazelik ve kalite ile buluşturan Eker, Uludağ Üniversitesi’nde yeni eğitim öğretim yılıyla birlikte başlayan şenliklerde, 3 gün boyunca kurduğu stand ile öğrencilere langırt, dart, twister ve gol kalesi gibi çeşitli oyunlar oynatarak keyifli ve eğlenceli anlar yaşattı. Tüm oyunların büyük bir ilgi gördüğü Eker standında uzun kuyruklar oluşturan öğrenciler kıyasıya bir mücadele verdi. Bu oyunlarda başarılı olan öğrencilere sütlü tatlı ve ayran ikram etti. 

GÖKTEN TATLI YAĞDIRDI

“En Tatlı Şenlik” sloganıyla Uludağ üniversitesi şenliklerine katılan Eker, Uludağ üniversitesi şenlik alanı semalarında paramotor uçurarak gökten yağdırdığı tatlı kartlarını toplayanlara, tatlı standında sütlü tatlı ikram etti. 

Havalanan paramator, Görükle ve Uludağ Üniversitesi Şenlik alanı semalarında gösteri uçuşu yaparak on binlerce öğrenci üzerine yağdırdığı tatlı kartları büyük bir ilgi gördü. Herkesin başını göğe diktiği şenlikte, paramotordan  tatlı kartlarının atılmasıyla herkes bir anda bu kartları toplamak için koşmaya başladı. Tatlı kartlarını toplayan öğrenciler tatlı standında uzun kuyruklar oluşturdu.