Eker | Media | News | Eker-BYK Trofesi 6. Ayak Körfez Kupası’nın galibi “Yayık Ayran” oldu, EKER-BYK trofesi hız kesmiyor. Trofenin 6. Ayak Körfez Kupası, 8 Kasım 2014 Cumartesi günü Trilye Yat Limanı’nda yapıldı. Rüzgarsızlık nedeni ile ertelenmekten son anda vaz geçilen yarışlar, yazdan kalma bir havada gerçekleşti.  Büyük çekişmeye sahne olan yarışlara 3 ayrı sınıftan 12 tekne katıldı. İki turlu şamandıra yarışı olarak gerçekleşen yarışta,  IRC Yarış sınıfının galibi Eker Yayık Ayran oldu.

 

Yarış sonrası sporcular günü, mangal partisi ve ödül töreniyle sonlandırdı… 

 

Bursa ve Mudanya’yı yelkende yeni bir destinasyon olarak duyurma hedefi ile Bursa Yelken Kulübü’nün desteği ve Eker’in sponsorluğu ile hayata geçirilen trofenin, son etap yarışı olan Burgaz Kupası, 29 Kasım Cumartesi günü Trilye Yat Limanı’ndan start alacak. , Ayran, Yoghurt, Pasteurized Milk, UHT Milk, Butter, Cream, Kasar Cheese, White Cheese, Dairy Desserts, Bursa
EKER-BYK TROFESI 6. AYAK KORFEZ KUPASI’NIN GALIBI “YAYIK AYRAN” OLDU
Bursa ve Mudanya'da yelkenciliği tanıtmak ve geliştirmek için hayata geçirilen Eker-BYK Trofesi’nin 6.ayağı olan “Körfez kupası”, 8 Kasım 2014 Cumartesi günü Trilye Yat Limanı’ndan start aldı. Eker sponsorluğu ve Bursa Yelken Kulübü organizasyonu ile hayata geçirilen yarışları IRC sınıfında Eker Yayık Ayran birinci olarak tamamladı.
2014-11-08
EKER-BYK trofesi hız kesmiyor. Trofenin 6. Ayak Körfez Kupası, 8 Kasım 2014 Cumartesi günü Trilye Yat Limanı’nda yapıldı. Rüzgarsızlık nedeni ile ertelenmekten son anda vaz geçilen yarışlar, yazdan kalma bir havada gerçekleşti.  Büyük çekişmeye sahne olan yarışlara 3 ayrı sınıftan 12 tekne katıldı. İki turlu şamandıra yarışı olarak gerçekleşen yarışta,  IRC Yarış sınıfının galibi Eker Yayık Ayran oldu.

 

Yarış sonrası sporcular günü, mangal partisi ve ödül töreniyle sonlandırdı… 

 

Bursa ve Mudanya’yı yelkende yeni bir destinasyon olarak duyurma hedefi ile Bursa Yelken Kulübü’nün desteği ve Eker’in sponsorluğu ile hayata geçirilen trofenin, son etap yarışı olan Burgaz Kupası, 29 Kasım Cumartesi günü Trilye Yat Limanı’ndan start alacak.