Eker | Media | News | Eker’den çocuklara şimdi de Pepee ayran, Türkiye’nin en sevilen ayranı Türkiye’nin en sevilen karakteri Pepee ile buluştu. Ambalajını Türkiye’nin markalaşan ilk çizgi film kahramanı Pepee karakterinin süslediği çikolatalı süt, ardından çikolatalı ve muzlu pudingler ile adını duyuran Eker, şimdi de Eker adı ile özdeşleşen ayranı ile çocuklara ayranı sevdirmeye geliyor.

Süt ve sütlü ürünler konusunda tüketicilerini 36 yıldır kalite ve tazelikle buluşturan Eker, doğal ve sağlıklı ürünler üreterek çocukların sağlıklı gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Tamamen doğal ve katkısız 200 ml’lik Eker Pepee ayranlar, sahip olduğu yüksek besin değerleri sayesinde kemik gelişimine ve güçlenmesine destek olurken, çocukların sağlıklı beslenmesine de katkı sağlamaktadır., Ayran, Yoghurt, Pasteurized Milk, UHT Milk, Butter, Cream, Kasar Cheese, White Cheese, Dairy Desserts, Bursa
EKER’DEN COCUKLARA SIMDI DE PEPEE AYRAN
Eker, şimdi de adı ile özdeşleşen ayranlarını, çocukların sevdiği Pepee karakterli ambalajlarda satışa sunuyor. Tamamen doğal ve katkısız Eker Pepee ayranlar, çocuklarla ilk olarak “Migros Mutluluk Festivali”nde buluşuyor.
2013-01-01
Türkiye’nin en sevilen ayranı Türkiye’nin en sevilen karakteri Pepee ile buluştu. Ambalajını Türkiye’nin markalaşan ilk çizgi film kahramanı Pepee karakterinin süslediği çikolatalı süt, ardından çikolatalı ve muzlu pudingler ile adını duyuran Eker, şimdi de Eker adı ile özdeşleşen ayranı ile çocuklara ayranı sevdirmeye geliyor.

Süt ve sütlü ürünler konusunda tüketicilerini 36 yıldır kalite ve tazelikle buluşturan Eker, doğal ve sağlıklı ürünler üreterek çocukların sağlıklı gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Tamamen doğal ve katkısız 200 ml’lik Eker Pepee ayranlar, sahip olduğu yüksek besin değerleri sayesinde kemik gelişimine ve güçlenmesine destek olurken, çocukların sağlıklı beslenmesine de katkı sağlamaktadır.