Eker | Media | News | Eker I Run Team Zirveye Koşuyor, 2’si kadın 14 kişilik Eker I Run Team takımından Murat Kurtak, 5 bin kişinin katıldığı maratonun genel klasmanında 2. oldu. Eker, spor kültürünü yaygınlaştırmak için Yelken sponsorluğundan sonra maraton koşu takımına da sponsorlukla destek vermeye devam ediyor. Eker sponsorluğundaki I Run Team takımı, 2 Mart pazar günü gerçekleşen 9. Uluslararası ÖGER Antalya Maratonu’nda (Runtalya) 3 ayrı kategoride dereceye girdi. 5 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen Runtalya’da, Murat Kurtak maraton genel klasmanında ikinci olurken, Necat Hümmet de yarı maratonda 55-59 yaş arasında birinci , Tayfun Carlı, yarı maratonda 50- 54 yaş arasında ikinciliği, elde etti. Türkiye ’nin ikinci büyük şehir koşusu olan Runtalya yani Antalya Maratonu, IAAF ( Dünya Atletizm Federasyonlar Birliği) standartlarına uygun olara düzenleniyor. Tam maraton (42.2 km), yarı maraton (21.1 km) ve yarışın gözdesi 10 km’lik koşu, organizasyonun klasik kategorilerini oluştururken, 4 km’lik Halk Koşusu ise herkese açık. I Run Team, Trabzon’da da başarı elde etti Eker I Run Team takımı, 23 Şubat Pazar günü yapılan 34. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’nda da başarılara imza attı. Eker I Run Team ekibi, 200 kişinin katıldığı maratonda 55-59 yaş arasında birinci ve 50- 54 yaş arası üçüncülük ödüllerini aldı., Ayran, Yoghurt, Pasteurized Milk, UHT Milk, Butter, Cream, Kasar Cheese, White Cheese, Dairy Desserts, Bursa
EKER I RUN TEAM ZIRVEYE KOSUYOR
Eker’in sponsorluğundaki I Run Team maratoncuları, 2 Mart pazar günü gerçekleşen 9. Uluslararası ÖGER Antalya Maratonu 2014’de (Runtalya) koşarak, büyük başarılara imza attı.
2014-03-02
2’si kadın 14 kişilik Eker I Run Team takımından Murat Kurtak, 5 bin kişinin katıldığı maratonun genel klasmanında 2. oldu. Eker, spor kültürünü yaygınlaştırmak için Yelken sponsorluğundan sonra maraton koşu takımına da sponsorlukla destek vermeye devam ediyor. Eker sponsorluğundaki I Run Team takımı, 2 Mart pazar günü gerçekleşen 9. Uluslararası ÖGER Antalya Maratonu’nda (Runtalya) 3 ayrı kategoride dereceye girdi. 5 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen Runtalya’da, Murat Kurtak maraton genel klasmanında ikinci olurken, Necat Hümmet de yarı maratonda 55-59 yaş arasında birinci , Tayfun Carlı, yarı maratonda 50- 54 yaş arasında ikinciliği, elde etti. Türkiye ’nin ikinci büyük şehir koşusu olan Runtalya yani Antalya Maratonu, IAAF ( Dünya Atletizm Federasyonlar Birliği) standartlarına uygun olara düzenleniyor. Tam maraton (42.2 km), yarı maraton (21.1 km) ve yarışın gözdesi 10 km’lik koşu, organizasyonun klasik kategorilerini oluştururken, 4 km’lik Halk Koşusu ise herkese açık. I Run Team, Trabzon’da da başarı elde etti Eker I Run Team takımı, 23 Şubat Pazar günü yapılan 34. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’nda da başarılara imza attı. Eker I Run Team ekibi, 200 kişinin katıldığı maratonda 55-59 yaş arasında birinci ve 50- 54 yaş arası üçüncülük ödüllerini aldı.