Eker | Media | News | EKER SÜT ÜRÜNLERİNDEN GAZETECİLERE SÜRPRİZ ZİYARET, Eker, objektif görünümünde özel olarak tasarlattığı ve kutlama mesajının olduğu bardak altlıklarını da sütlü tatlıların kapaklarının içerisinde göndererek gazetecilere jest yaptı. Ayrıca Bursa’da ki yerel gazeteleri de ellerinde kutlama pankartlarıyla ziyaret eden Eker yetkilileri gazete çalışanları tarafından sempatiyle karşılandı. “Basının halkın sesi ve ifade özgürlüğünün temeli olarak gördüğünü söyleyen Eker yetkilileri bu göreve katkı sağlayan tüm gazetecilerin gününü kutladı., Ayran, Yoghurt, Pasteurized Milk, UHT Milk, Butter, Cream, Kasar Cheese, White Cheese, Dairy Desserts, Bursa
EKER SUT URUNLERINDEN GAZETECILERE SURPRIZ ZIYARET
Süt ve süt ürünleri sektöründe tüketicilerini 38 yıldır tazelik ve kalite ile buluşturan Eker, 10 Ocak Gazeteciler gününü Ulusal ve yerel basına Eker sütlü tatlı göndererek kutladı.
2015-01-10
Eker, objektif görünümünde özel olarak tasarlattığı ve kutlama mesajının olduğu bardak altlıklarını da sütlü tatlıların kapaklarının içerisinde göndererek gazetecilere jest yaptı. Ayrıca Bursa’da ki yerel gazeteleri de ellerinde kutlama pankartlarıyla ziyaret eden Eker yetkilileri gazete çalışanları tarafından sempatiyle karşılandı. “Basının halkın sesi ve ifade özgürlüğünün temeli olarak gördüğünü söyleyen Eker yetkilileri bu göreve katkı sağlayan tüm gazetecilerin gününü kutladı.